Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Menu gatimi për ditë festash dhe bankete

prej Sat 20 Nov 2010 - 15:46
Eshte akoma heret por do desha te di cila eshte darka juaj tardicionale ne naten e Vitit te Ri.
Menu gatimi për ditë festash dhe bankete  Aosx84


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Menu gatimi për ditë festash dhe bankete

prej Sat 20 Nov 2010 - 15:49
prit moj se nuk ka ardhur akoma Menu gatimi për ditë festash dhe bankete  1698836746


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
blond megy
blond megy
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 51
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/04/2012

default Re: Menu gatimi për ditë festash dhe bankete

prej Tue 10 Apr 2012 - 17:32
vertet
Sponsored content

default Re: Menu gatimi për ditë festash dhe bankete

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi