Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Kamioni që transportonte lopë, përmbyset para kamerës…!

Wed 19 Dec 2012 - 15:27
Kamioni që transportonte lopë, përmbyset para kamerës…!  Lopet-300x225Teksa po ecte rrugës me makinën e tij, mendja i shkoi të hapte kamerën dhe të regjistronte udhëtimit, por kurrë nuk e imagjinoi atë që do regjistronte.

Dhe papritur në një moment, një kamion i madh drejtohet sipër tij, por për fat u kthye në vend dhe u përmbysë, ndërsa ngarkesa e këtij kamioni ishin lopë, të cilat ndoshta i transferonte për diku tjetër…/alb-observer.com/

Shikojeni në video se si reagon në momentin kur kamioni përmbyset:shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Kamioni që transportonte lopë, përmbyset para kamerës…!

Wed 19 Dec 2012 - 15:44
haha,vertete interesante
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi