Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skandal! Kontrolli trupor i policëve që tronditi amerikanë…!

prej Thu 20 Dec 2012 - 14:14
Skandal! Kontrolli trupor i policëve që tronditi amerikanë…!  Video1-300x180Ka shkaktuar reagime shumë të forta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një video e publikuar në internet orët e fundit!
Ndërkohë kamera e makinës së policisë, regjistron kontrollin trupor që i nënshtrohen dy qytetare nga një police.
Makina e policisë ndaloi për kontroll një makinë në të cilën ishin dy femra, 38-vjeçarja Angel Dodds dhe 24-vjeçarja, mbesa e saj Ashley, për shkak se ato hodhën një cigare nga xhami i kaminës.


Sipas “Dalllas Morning News”, policja, megjithëse bëri detyron duke kontrolluar në trup imtësisht të dy femrat dhe në pika delikate, duke përdorur të njëjtën dorashkë prej kauçuku, por të dy femrat që iu nënshtruan kontrollit pretendojnë se policja ishte e dhunshme gjatë kontrollit trupor.
38-vjeçarja, pohoi se Hellenson ishte shumë e dhunshme dhe se i shkaktoi dhimbje të forta, madje kur ajo kontrolloi pjesët intime siç organet gjenetike: “Ndjeva shumë dhimbje dhe dhimbje të vazhdueshme”, vijoi ajo.
Ndërsa Scott H. Palmer, avokati i dy qytetareve të cilat denoncuan dhunën e polices, deklasoi: “Mund ta shikoni në video me shumë imtësi se çfarë ndodhi. Nuk mund të lejojmë që të ndodh diçka e ngjashme në të ardhmen”, theksoi ai./alb-observer.com/
Për më shumë në videon në vijim:


Skandal! Kontrolli trupor i policëve që tronditi amerikanë…!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Skandal! Kontrolli trupor i policëve që tronditi amerikanë…!

prej Thu 20 Dec 2012 - 14:15
qenkan bere policet,si gjinokolog
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi