Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Aurrela Gaçe rrëfen historinë e dashurisë: “Skerdin e putha vetë e para” Empty Aurrela Gaçe rrëfen historinë e dashurisë: “Skerdin e putha vetë e para”

Sun 23 Dec 2012 - 13:18
Aurrela Gaçe rrëfen historinë e dashurisë: “Skerdin e putha vetë e para” Aurelagace-560x382-300x204Këngëtarja Aurrela Gaçe ka folur për herë të parë për lidhjen e saj me Skerdin. Ajo asnjëherë nuk është prononcuar për këtë çështje, pasi gjithmon kur pyetej thoshte se është një çështje shumë private, që i takon vetëm asaj. Tashmë që Skerdi është dhe menaxheri i saj, ajo tregoi për herë të parë për njohjen e tyre .

Gjatë një interviste Aurrela është shprehur se Skerdin e kishte puthur ajo e para :“Të them të drejtën, shumë herë gazetarët më kanë pyetur për njohjen tonë, por kam refuzuar ta zbuloj, ndaj po ju them për herë të parë këtë sekret. Lidhja ime me Skerdin ka nisur nga një flirt, pra shkëmbiem shikimesh. Unë në fakt jam tip impulsive, ndërsa Skerdi më i qetë dhe i përmbajtur. Dhe kështu pasi u pamë disa herë, isha unë që mora guximin t’i afrohesha, duke i dhënë puthjen e para”

Por në fund të intervistës këngëtarja rrëfeu dhe një sekret tjetër, duke treguar se bashkëjeton me Skerdin dhe me humor ka thënë :” “Do pyesni ju pse rri Skerdi me mua me të njëjtën dëshirë si ditën e parë?! Po, sepse unë i jap mundësinë të më njohë pak e nga pak, jo ashtu menjëherë”./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi