Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tmerruese! Nëna dëgjonte nga telefonin kur përdhunonin vajzë e saj 15-vjeçare…!

prej Sun 23 Dec 2012 - 21:32
Tmerruese! Nëna dëgjonte nga telefonin kur përdhunonin vajzë e saj 15-vjeçare…! Perdhunuan-300x187Në alarm janë vend autoritet policore për të identifikuar një burrë i cili sillej rrotull –sipas dëshmive të grumbulluara- dhe në mënyrë të dyshimtë.
Madje i panjohuri kishte veshur maskë dhe u denoncua pak paste çara se të kryente aktin e përdhunimit të 15-vjeçares në Newcastle.


Nëna e 15-vjeçares u shqetësua, pasi ishte vonuar të kthehej në shtëpi dhe e mori në telefon.
Por, në atë moment vajza po sulmohej nga i maskuari –sipas autoriteteve policore- dhe nga ana tjetër e telefonin nëna e saj të dëgjoj çdo skenë tmerri që përjetoi e bija e saj!
Menjëherë njoftoi policinë, e cila u vu në alarm për të arrestuar autorin e përdhunimit.
Pas shokut dhe tmerrit të përjetuar, 15-vjeçarja u kthye në shtëpi me taksi. Ndërsa fillimisht i tha nënës së saj se ra viktimë vjedhje, por pak më vonë i tregoi asaj atë çka përjetoi.
Ndërkohë, tezja e 15-vjeçares, deklaroi në mediat britanike se motra e saj është në gjendje shoku, madje e rrënuar dhe se akuzon veten për gjithçka ndodhi, ndërsa vetë tezja bënë thirrje për ndihmë, duke ju drejtua qytetarëve të Newcastl, nëse dikush disponon informacion t’ia besoj ato policisë që autori i këtij akti të vihet para drejtësisë./alb-observer.com/


Tmerruese! Nëna dëgjonte nga telefonin kur përdhunonin vajzë e saj 15-vjeçare…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi