Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike  Empty Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike

Tue 25 Dec 2012 - 14:46
Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike  Nena2-217x300Një ngjarje në SHBA ka shokuar opinionin publik. Një nënë 32-vjeçare regjistruar një video duke bërë seks or*l me djalin e saj 16-vjeç. Mistie Atkinson, 32 është hedhur në gjyq për incest dhe pedofili dhe është dënuar 4 vite burg.
Por më shokuese ka qenë mbrojtja e nënës 32-vjeçare, pas verifikimit se nuk ishte me të meta mendore. Ajo ka thënë se mes saj dhe djalit “kishte një tërheqje gjenetike”. Ajo ka thënë se nuk e konsideron incest ngjarjen. Ajo kishte 15 vite pa e parë djalin, pas divorcit që kishte pasur me burrin. Ndërsa inçesit ka ndodhur pas takimit të tyre në një hotel.
Unë nuk ndjehem keq dhe nuk kam përgjegjësi për incestin. Është diçka që quhet tërheqje gjenetike dhe është shumë e fortë. Kam lexuar se është diçka që ndodh te 50 për qind e njerëzve që rigjejnë një të afërm të humbur”, ka thënë për mediat lokale 32-vjeçarja.
Policia nisi hetimet pas disa fotove nudo të djalit që nëna kishte hedhur në Facebook, duke dyshuar për pedofili. Ndërsa më pas u verifikua dhe incesti.
Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike  223-195x300
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike  Empty Re: Skandali, Nëna Video E Nxehte Me Djalin: Është Tërheqje Gjenetike

Tue 25 Dec 2012 - 16:25
perse nuk u shemb bota?
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi