Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Karaoke më e frikshme që keni parë ndonjëherë…! Empty Karaoke më e frikshme që keni parë ndonjëherë…!

Sun 13 Jan 2013 - 15:16
Karaoke më e frikshme që keni parë ndonjëherë…! Killer-270x300Kësaj i thonë të… “hëngërshin” gjarpërinjtë!
Pas reality show e thjesht dhe konkurset e këngës, një emision i ri vjen tashmë duke kombinuar që të dy këto kategori spektaklesh, duke përmutur të ofroj humor pa masë për të gjithë teleshikuesit. Fjala për Killer Karaoke që luhet tashmë në truTV, por jo vetëm që nuk ofron humor por përkundrazi të tmerron.


Konkurrentët ftohen të këndojnë pa pushim dhe të mos ndalin për asnjë shkak, për sa kohë prezantuesi do t’i vendos konkurruesit në prova të ndryshme dhe tepër të frikshme.
Këto prova përfshijnë depozita të mbushura me ujë, por me mysafirë gjarpinjtë brenda si dhe me shumë frikësira të tjera. Kjo mjafton që të zgjojë frikën e këngëtarëve konkurrent, gjë që i bënë ata të jo që të mos këndojnë por të tmerrohen duke humbur edhe atë pak zë që kanë…/alb-observer.com/
Shikoni videon dhe do të habiteni:
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Karaoke më e frikshme që keni parë ndonjëherë…! Empty Re: Karaoke më e frikshme që keni parë ndonjëherë…!

Sun 13 Jan 2013 - 21:35
Omg ca tmerriiiiii..........
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi