Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 8 May 2012 - 2:57
Kishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë LegoAmsterdam, 7 maj 2012, NOA- Besimi i krishterë është i përhapur kudo në botë, ashtu si ky besim edhe kultet e tij, kishat.

Agjencia e lajmeve noa.al, publikon disa nga kishat më të veçanta në botë si kisha Lego në Hollandë, kisha Organike në Itali, Kisha e Kockave në Republikën Çeke, kisha e dëborës në Gjermani, kisha tank në Hollandë, kisha transparente në Belgjikë, kisha tren në Rusi dhe kisha më e vogël në botë në New York të SHBA-ve.

a.y/noa.alKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë OrganicKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë OrganicKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë BoneKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë BoneKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë DeboreKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë DeboreKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë TankKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë TranspareteKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë TranspareteKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë TreniKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë TreniKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Me-e-voglaKishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Me-e-vogla


Kishat më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi