Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Fri 18 Jan 2013 - 13:00
Message reputation : 33% (3 votes)
First topic message reminder :

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Mesuesja

Kjo eshte mesuesja shqiptare teper provokuese. E pazakonte kjo femer shkon ne shkolle sikur me qene ne pub, me veshje ekstravagante. Do deshironit te kishit nje mesuese te tille?

Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Re: Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Mon 21 Jan 2013 - 15:18
Derisa kemi keshtu Mesuese qe na i edukojn gjeneratat e ardhshme, dhe PolitikaN, E UDH;HEQES qe dalin nga keto klase me mesuese te tilla..

Serbet dhe armiqet tan kur do te deshirojn do te na hyn neper shtepia dhe neper vendbanime tona e te na shktrojn historin dhe te na burgosin....
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Re: Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Mon 21 Jan 2013 - 16:48
Sigurisht duhet te jete mesuese e Edukates fizike, Very Happy Very Happy Very Happy dhe i meson nxenesit gjimnastik Very Happy
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Re: Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Mon 21 Jan 2013 - 16:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Eshte vertete per te ardhur keq , se si jane Katandisur niveli arsimor ne SHQIPERI.
Nuk po perjashtoje faktin qe ne Shqiperi , ka shume hapesire per tu kulturuar , por fatkeqesia me e madhe ne Shqiperi eshte fakti se shume here Kultura eshte Turp , nderkohe qe Gabimi eshte Nder !

Kjo eshte krenaria e drejtorit te shkolles , mjafton ti beje gjimnastike atij ne mbremje ose ne mengjes ....gjithcka kalon.
Ndersa ne vendet e huaja kjo mund te quhej si Pedofile !
Kjo tregon dhe nje tjeter realitet te natures se femres shqipetare , ne kete rast .... S'dine t'u gjejne vendin rrobave , ne baze te ambjentit.

Ju kerkoje ndjese per shkrimin tim , me rregjister "banal" por kjo eshte e verteta , fatkeqesisht .
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Re: Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Mon 21 Jan 2013 - 16:58
mesuesja kryan punet e veta,ne ia heqim petullen me fjale Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 1698836746
Sponsored content

Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen… - Faqe 2 Empty Re: Mesuesja shqiptare qe ta heq petllen…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi