Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Soni Malaj: “Mirkos i bënte përshtypje kur i thonin që Soni ka pasur të dashur” Empty Soni Malaj: “Mirkos i bënte përshtypje kur i thonin që Soni ka pasur të dashur”

Mon 21 Jan 2013 - 20:50
Soni Malaj: “Mirkos i bënte përshtypje kur i thonin që Soni ka pasur të dashur” SoniKëngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj në një intervistë mediatike ka folur përvec të tjerave edhe për martesën e saj me balerinin Mirko Luccarelli. Ajo shprehet se ata e kontrollojnë shumë njëri tjetrin.

“Këtu ndodhin kontradiktat, pasi nuk jemi indiferentë ndaj njëri-tjetri. Pastaj secili nga ne ka mendimet e veta dhe, duke qenë detajista, fillon lufta”, shprehet ajo duke qeshur. Me tej ajo flet edhe mentalitetin e tij si një I huaj.

“ Në fillim Mirkos, duke qenë italian, i bënte shumë përshtypje kur njerëzit i thonin: “Soni ka pasur një lidhje më përpara. I bënte përshtypje dhe pyeste: ”Po për çfarë më thonë, konsiderohet diçka e keqe këtu? Ti je 29 vjeç, normal që ke pasur jetën tënde… Pra, e mira është që nuk merret shumë me thashetheme, preferon të njohë personin dhe ndihet OK. Pastaj normalisht kur zihemi, unë i flas shqip, ai nuk më kupton, dhe kërkon t’ia përkthej, por unë nuk kam nerva.”tregon ajo që shprehet se Mirko është tip perfeksionisti, ndërsa ajo pak më shumë tolerante./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi