Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Xhati i Rudina Magjistarit: “Martesën do ja lëmë kohës” Empty Xhati i Rudina Magjistarit: “Martesën do ja lëmë kohës”

Mon 21 Jan 2013 - 20:51
Xhati i Rudina Magjistarit: “Martesën do ja lëmë kohës” Rudina1Xhavit Bajrami, kampion botëror në Kik-boks në kategorinë e rëndë në versionin ISKA, titull të cilin e mban nga viti 2004, ka folur në një intervcistë mediatike për lidhjen e tij me moderatoren Rudina Magjistari. Xhati siç e thërret Rudina tregon se po kalon moment të bukura dhe kjo lidhje e motivon më shumë në sport.

“Lidhja nuk më pengon aspak…Përkundrazi ajo më motivon akoma më shumë për të qenë i suksesshëm në këtë pasion dhe profesion timin që është sporti. Pavarësisht se jemi larg fizikisht jemi gjithë kohës bashkë. E kjo nuk është më çudi për askënd në ditët që po jetojmë. Gjithsesi udhëtimet e mia për në Tiranë janë shpeshtuar shumë”, rrëfen ai.

Më pas përsa I përket planeve për të ardhmen ai mendon t’ja lërë kohës: “Është një lidhje shumë e bukur dhe shkojmë shumë me njëri-tjetrin. Ndjehemi shumë mirë dhe të tjerat ia lëmë kohës”
Lidhja dyvjecare u bë publike vetëm pak kohë më parë ndërkohë që edhe Magjistari e ka pohuan në një emission televiziv. “Fillimisht jemi njoftuar përmes internetit pastaj jemi takuar për disa çështje pune dhe kështu pak nga pak ka ndodhur e gjitha”, ka rrëfyer ajo./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi