Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 15:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Para disa ditesh , nje person po e rimbushte telefonin e tij celular ne shtepi.
Gjat kohes qe aj po e rimbushte telefonin e atij i erdhi nje telefonat
te ciles iu pergigj perderis telefoni ishte ende i kyqur ne priz elektrike.
per disa sekonda elektriciteti u percoll nga priza ne telefon dhe telefoni shpertheu.
Prindit e personit vrapuan per te par se qka ngjau dhe e pan femijen e tyre te
shtrir per toke dhe me nje me dor te djegur dhe me puls t e dobet .
Spejt e derguan me spital por fatkeqsisht femija i tyre kishte vdekur.
Telefonat celular jan paisje shume t e dobishme por mund te jet edhe vdekje prures .
Asnjeher mos e perdorin telefonin perderi s a eshte duke u rimbushur .
Nese pranoni thirrje gjat kohes se rimbushjes ateher se pari çkyçeni nga rryma
dhe vazhdoni biseden. Asnjeher mos folni perderis sa eshte duke u rimbushur.

Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? 528958_562621240416370_944156206_nSinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:09
Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? 3322515229Po une qe gjithmone e perdor ashtu, me paska ruajt Zoti pse s'thoni ju....WOW sa gjynah per Zotin, tamam thone "te vjen nga s'e pret" Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? 36297237Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? 36297237Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? 36297237


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? Bar_glitter_crown_bar
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:11
oooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu po un qe gjithmon e mbaj edhe nen jastik duke fol edhe duke u karikuar pupupupupupupup


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:23
Mund te jete vetem nje montim ky lajmi pasi ska asnje paralajmerim qe mos te perdororim telfonin ne karikimn nga lajmet zyrtare apo manualet qe vijne me telefonin kur e blen.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:24
Rrukie shkruajti:oooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu po un qe gjithmon e mbaj edhe nen jastik duke fol edhe duke u karikuar pupupupupupupup
kujdes se po ta plas dhe ty ndonje note grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:26
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:oooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu po un qe gjithmon e mbaj edhe nen jastik duke fol edhe duke u karikuar pupupupupupupup
kujdes se po ta plas dhe ty ndonje note grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
dhe mos eshte ndonje poazicion i keq hahhaahha
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 18:28
celulari ngjat rrimbyshjes ka shum rrym te dobet se asnje mis smudet me domtua sepse gjdo celular ka adapter kjo esht nje montazh si as kush si besonSilvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 21:31
wowowo...sa keq...ka qen me mir koha para 40 vjetesh...qe u perdorte letra dhe lapsi..


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? Image
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 21:34
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:oooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu po un qe gjithmon e mbaj edhe nen jastik duke fol edhe duke u karikuar pupupupupupupup
kujdes se po ta plas dhe ty ndonje note grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
dhe mos eshte ndonje poazicion i keq hahhaahha
pozicionin zghidhe vete grrrr grrrr grrrr grrrr
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sun 27 Jan 2013 - 21:35
OMG mu renqeth mishi sa e lexova ....sa gjynah.......
Duhet me pas mendjen ......


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
cleopatra1
cleopatra1
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 351
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Fri 1 Feb 2013 - 18:17
mendoj se eshte thjesht nje montim ,sa per te terhequr vemendjen njerezve dhe krijuar panik si gjithmon
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Fri 1 Feb 2013 - 18:18
duhet kujdes
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Fri 1 Feb 2013 - 18:42
ka qen kjo tem me heret dhe kam dhon mendimin tim montim 100,%BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Sat 2 Feb 2013 - 0:39
Mire edhe sikur te ishte montim... A nuk duhet pasur kujdes a ?

Mire lereni ashtu dhe flitsni duke qene ne rryme edhe atehere kur ka vetetim e bubullim Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

prej Wed 12 Feb 2014 - 15:38
sa gjynaf,


Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...???? Animation1-1
Sponsored content

default Re: Ju lutem!!! Kushtoni 1 minut koh qe ta lexoni kete ... eshte me rendesi...????

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi