Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Aurela Gaçe: “Vajza mos u martoni nëse doni mos t’ju ik mashkulli juaj” Empty Aurela Gaçe: “Vajza mos u martoni nëse doni mos t’ju ik mashkulli juaj”

Tue 29 Jan 2013 - 0:11
Aurela Gaçe: “Vajza mos u martoni nëse doni mos t’ju ik mashkulli juaj” Aurela-skerdi-300x247Këngëtarja e njohur vlonjate Aurela Gaçe ka zbuluar së fundmi dicka nga jeta e saj private të cilën deri diku përpiqet që ta ruajë me fanatizëm. Ndërsa ka qenë në skenën e një lokali nate në kryeqytet ku këndon përkrah vëllezërve korcarë Stefi dhe Endri Prifti, Aurela u është drejtuar femrave: “Vajza nëse doni që një mashkull ta keni gjithmonë pas vetes, di unë një sekret dhe po jua them. Nëse do më dëgjoni mua, mos i kërkoni kurrë martesë, sepse sapo ta bëni këtë ai do t’ju ikë nga duart me vrap”

“Këtë që po ju them e kam nga eksperienca ime personale, dhe e dini pse duhemi dhe me Skerdin dhe po shijojmë lidhjen tonë? Vetëm për faktin se ia kam bërë të qartë që në fillim, martesë nuk dua. Më besoni që funksionon në një lidhje, dhe ndaj ju sugjeroj ta provoni!”, ka vazhduar ajo më tej.

Aurela tregon edhe një detaj tjetër për lidhjen e saj me Skerdin, me të cilin ajo bashkejeton dhe ka një vajzë:“Do pyesni ju pse rri Skerdi me mua me të njëjtën dëshirë si ditën e parë?! Po, sepse unë i jap mundësinë të më njohë pak e nga pak, jo ashtu menjëherë”./alb-observer.com/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Aurela Gaçe: “Vajza mos u martoni nëse doni mos t’ju ik mashkulli juaj” Empty Re: Aurela Gaçe: “Vajza mos u martoni nëse doni mos t’ju ik mashkulli juaj”

Tue 29 Jan 2013 - 0:16
grrrr grrrr grrrr
epo labe kjo jo llafe stern
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi