Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Beyonce: “Dhimbja më e madhe në jetë, kur nuk i dëgjova më rrahjet e zemrës” Empty Beyonce: “Dhimbja më e madhe në jetë, kur nuk i dëgjova më rrahjet e zemrës”

Fri 1 Feb 2013 - 11:58
Beyonce: “Dhimbja më e madhe në jetë, kur nuk i dëgjova më rrahjet e zemrës” ByonceKëngëtarja e njohur Beyonce ka treguar për herë të parë në lidhje me abortin e saj, gjë që i ka shkaktuar dhimbje dhe i ka copëtuar zemrën. 31 vjeçarja ka rrëfyer për një revistë duke treguar momentet me delikate të jetës së saj: “Rreth dy vjet më parë, unë isha shtatzënë për herë të pare dhe dëgjova rrahje zemre, e cila ishte muzika më e bukur që kam dëgjuar ndonjëherë në jetën time. Kisha zgjedhur edhe emrat. Unë e paramendoja se si do të dukej fëmija . Unë udhëtova përsëri për në Neë York për kontroll mjekësor të radhës dhe nuk kishte rrahje zemre”, thotë ajo duke qarë. Bashkëshorti i saj Jay-Z i referohet kësaj humbje në këngën “Glory”, një këngë e cila u bë hit në vitin 2009-2010.

Tashmë pas këtyre vuajtjeve, Byonce e ka gëzuar Zoti me një fëmijë, e cila është e lumtur që është bërë mama dhe në fund të intervistës këngëtarja tregon se shumë shpjet në planet e saj është një fëmijë tjetër ti shtohet familjes së tyre./alb-observer.com/
Beyonce: “Dhimbja më e madhe në jetë, kur nuk i dëgjova më rrahjet e zemrës” ImagesBeyonce: “Dhimbja më e madhe në jetë, kur nuk i dëgjova më rrahjet e zemrës” Beyonce2-300x290
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi