Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  Empty Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”

Sun 3 Feb 2013 - 14:50
Teksa e shikon në foto të duket vërtetë si një kukull Barbie, por në realitet ajo është Valeria Lukyanova nga Ukrahina. 23 vjeçarja i është nënshtruar disa operacioneve plastike për të fituar këtë pamje prej kukulle. Ajo tregon se që kur ishte fëmijë adhuronte kukullat dhe kishte koleksionuar mbi 70 modele të tyre. Më pas kur hyri në moshën e adoleshencës, Valeria ose Lera ashtu siç i thërrasin shoqet, vendosi të bënte fytyrën dhe trupin e saj si një Barbie të vërtetë. Tashmë 23 vjeçarja jeton në Odesa të Ukrainës së bashku me motrën dhe shoqen e saj. Për një revistë ajo shprehet se ndryshimi i look-t i ndryshoi dhe planet: “Unë dhe Lera kemi ardhur nga yjësia Pleiades ku pamja jonë është krejt normale”. Këto ide përforcohen më shumë për vajzën- Barbie edhe nga shoqja e ngushtë e saj, Olga Oleynik, pasi edhe ajo është një barbi-vajzë./alb-observer.com/
Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  22Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  32Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  41Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  12Vajza-barbi: “Unë kam ardhur nga yjësia Pleiades, ku pamja ime është krejt normale”  5
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi