Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nuk mund ta imagjinoni se çfarë mbante në bark për 10 vjet! Empty Nuk mund ta imagjinoni se çfarë mbante në bark për 10 vjet!

Sat 9 Feb 2013 - 18:24
Nuk mund ta imagjinoni se çfarë mbante në bark për 10 vjet! Lee-300x22540-vjeçari Gradner u transferua në spital me hemorragji të brendshme dhe dhimbje të tmerrshme të barkut.
Kështu, kur mjekët e vizituan dhe iu nënshtrua një sërë ekzaminimesh, të habitur zbuluan në barkun e tij një pirun plastik 22.5 cm. Të cilin e mbante në stomak për më shumë se 10 vjet.
Kështu Lee Gardner, iu nënshtrua një operacioni për heqjen e këtij objekti të paftuar në stomakun e tij.


I pyetur nga mjekët se si ishte e mundur, ai iu përgjigj se para 10 vjetësh kishte gëlltitur pirunin, por mendoi se ishte tretur apo mishte “arritur” nga me jashtëqitjen.
Dr Hani Saigouani i spitalit të Barnsley, i cili operoi Gardner, i tha shtypit britanik se pacienti është shumë me fat që nuk pësoi asgjë më të keqe.
Lee Gardner u shpjegoi mjekëve gjithashtu se ai ishte duke luajtur me një pirun dhe… papritur e gëlltiti aksidentalisht, por kurrë më parë nuk kishte patur probleme – me përjashtim të një rasti para dy vjetësh, kur për pak kohë, ai ndjente diçka ta shtynte në bark kur përkulte trupin./alb-observer.com/
Nuk mund ta imagjinoni se çfarë mbante në bark për 10 vjet! Stomaku-2Nuk mund ta imagjinoni se çfarë mbante në bark për 10 vjet! Stomaku-1
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi