Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! Empty Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve!

Sun 10 Feb 2013 - 11:57
Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! Shoferi-1-300x199Policia i shpëtoi jetën një shoferi makine në minutat e fundit duka ia rrëmbyer atë nga duart turmës së irrituar!
Pak minuta më parë shoferi kishte goditur me kinë një fëmijë!
Por, pse u irritua turma?

Njerëzit e gjendur pranë incidentit, u irrituan shumë pasi shoferi pa që poshtë makinës së tij ishte futur një fëmijë, hapi derën hyrë brenda dhe deshi të bënte mbrapsht. Kjo për të shpëtuar fëmijën, por dëshmitarët konsideruan se shoferi tentoi të largohej.
Brenda të qindës së sekondës, me dhjetëra qytetar iu vërsulën duke e nxjerrë me forcë nga makina dhe filluan ta godasin me shkelma e grushte.
“Më të shumtit kujtuan se shoferi deshi të kalonte edhe një herë mbi fëmijën, për të varë. Por ai donte ta ndihmonte. Po të mos kishin ndërhyrë në kohë, padyshim që truma e irrituar do ta kishte vrarë”, pohoi zëdhënësi i policisë.

“Shoferi nuk ka faj për aksidentin. Fëmija doli në rrugë për të marrë topin, pa u kujdesur dhe u gjend poshtë makinës”, vijoi ai për aksidentin.
Fatkeqësisht fëmija la frymën e tij të fundit pak minuta më vonë në spitalin e qytetit./alb-observer.com/
Ngjarja ndodhi në qytetin Henan të Kinës.
Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! Shoferi-2Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! Shoferi-3Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! Shoferi-4Goditi fëmijën për vdekje me makinë, shikoni se ç’i punoi turma e njerëzve! SHoferi-5
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi