Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Tetovari i harxhoi 33 mijë euro në striptiz klub e jo 24 mijë Empty Tetovari i harxhoi 33 mijë euro në striptiz klub e jo 24 mijë

Mon 11 Feb 2013 - 0:07
Tetovari i harxhoi 33 mijë euro në striptiz klub e jo 24 mijë Images11Pas publikimit të lajmit në lidhje me shumën e madhe të parave të harxhuara në një striptiz klub në Tetovë nga ana e një pronari të një lokalit mjaft të njohur në Tetovë, duhet të potencojmë disa detaje më të sakta në lidhje me rastin.

Duke u nisur nga fakti që një pjesë e konsiderueshme e popullatës jeton në skamje dhe çdo ditë përballen me probleme për bukën e gojës një pronar i një embëltorje mjaftë të famshme në Tetovë me disa lokale nëpër qytet ka shpenzuar rreth 33.000 euro duke paguar një llogari në një nga striptiz klubet e qytetit të Tetovës. Ky lajm është si një rikonfirmim i asaj që ka ndodhur disa ditë më herët, portali ynë nga burimet e veta të sigurta mësoi se shuma e saktë është 33.000 euro të harxhuara dhe jo 24.000 dhe se personi që i ka shpenzuar është djali i pronarit të një embëltorjeje të famshme në Tetovë dhe jo i një hamburgerie siç u potencua në lajmin e mëparshëm.

Albert Ajnshtani thotë: Vetëm dy gjëra nuk kanë kufij, Universi dhe Budallallëku njerëzor, dhe për të parin nuk jam i sigurt./Shqipmedia
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Tetovari i harxhoi 33 mijë euro në striptiz klub e jo 24 mijë Empty Re: Tetovari i harxhoi 33 mijë euro në striptiz klub e jo 24 mijë

Mon 11 Feb 2013 - 0:14
30.000 ne gjoks t´kengetares
miliarderi i ksaj mahalles
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi