Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay Empty E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay

Sun 17 Feb 2013 - 17:53
Message reputation : 100% (1 vote)
E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay Ezel-300x300Publiku shqiptar është njohur me aktorin e famshëm turk Kenan Imirzaloglu nëpërmjet telenovelës “Ezel”. Madje ky aktor me këtë emër njihet për pjesën më të madhe të publikut.
Por këto kohë emri i tij nuk lakohet në mediat turke për sukseset e tij në ekran, por për preferencat seksuale.


Mediat turke kanë raportuar herë pas here se Ezeli është gay, por këto kohë e kanë fotografuar aktorin në një makinë me një mashkull, duke i përforcuar akoma më shumë dyshimet.
Aktori i mirënjohur ndodhej në makinë bashkë me producentin Kerem Çatay dhe me të parë paparacët, ata janë munduar të mbulojnë fytyrat, madje kanë thyer edhe rregullat e qarkullimit rrugor, duke ecur edhe me dritë të kuqe semafori, vetëm që të largoheshin sa më parë.
Të gjitha këto veprime kërkojnë një shpjegim, për të cilin ndoshta Ezel do të prononcohet në ditët në vazhdim. /alb-observer.com/
E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay Makina2
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay Empty Re: E fotografojnë me një mashkull, mediat turke: Ezel është gay

Sun 17 Feb 2013 - 18:15
Cfar nuk mundet me ndodh sote.. si duket po shtohet numri i gejve..

po eshte ber keq ngase ma nuk mujsh me udhtuar ne nji cer me nji mashkull..
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi