Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual Empty “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Thu 4 Oct 2012 - 8:00
“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual 554386_512367298774696_1558240339_n

Femrat që kanë ndjekur plot kërshëri serialin e “Ezel”, edhe për shkak të pamjes së jashtme të protagonistit kryesor, me siguri duhet të mbeten të zhgënjyera. Sipas disa deklaratave
të përcjella në shtypin rus dhe turk, Kenan Imirzalioglu ka pranuar homoseksualitetin e tij, teksa shprehet se nuk mund të mbetet i heshtur në lidhje me orientimin e tij seksual.: “Unë nuk mund të jetoj një gënjeshtër. Prandaj vendosa të dal hapur, ndryshe nga kolegu im Burak Ozdžavit aktor te “Sulejmani i Madhërishëm”, i cili dy muaj më parë u kap duke u përqafuar me një burrë. Kur unë kapem me dikë në atë pozicion, do të thotë se është një njeri që dua…”.
Ai është shprehur se është lodhur duke u hequr sikur është i tërhequr nga gratë. Aktori i adhuruar nga gratë e vajzat adoleshente, papritmas kohët e fundit prishi marrëdhënien me bukuroshen turke Zejnep Beserler, me të cilën ai kishte një lidhje prej gjashtë vjetësh. Ndërkohë që në tetor të vitit 2010, Imirzalioglu i kishte mohuar thashethemet mbi homoseksualitetin, që ishte përfolur nga shtypi turk.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual Empty Aktori turk ‘Ezel’ pranon se është homoseksual

Thu 4 Oct 2012 - 11:52

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual Spacer
“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual 51238_4TURQI -
Aktori i famshëm turk, i njohur më shumë nga seriali ‘Ezel’, Kenan
Imirzalioglu ka pranuar se është homoseksual, shkruajnë mediat
ballkanike.

‘Ezeli’ ka thënë se nuk mund ta fshehë më orientimin
seksual dhe të aktrojë se i dashuron femrat. “Nuk mund të jetoj më me
gënjeshtra.”- citohet të ketë thënë aktori.

Kenan Imirzalioglu është ndarë papritmas nga bukuroshja turke Zejnep Beserler, me të cilën kishte një lidhje 6-vjeçare.

Se
sa i vërtetë është ky lajm që qarkullon në mediat turke dhe ballkanase,
kjo pritet të shihet në ditët në vazhdim, nëse do të ketë
përgënjeshtrim nga vetë aktori.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual Empty Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Thu 4 Oct 2012 - 12:59
"Aktori turk ‘Ezel’ pranon se është homoseksual"
me
"“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual"
u bashkun
Sponsored content

“Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual Empty Re: “Ezeli” trondit fanset femra” pranon që është…Homoseksual

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi