Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë Empty Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë

Sat 23 Feb 2013 - 17:56
Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë Tyler-steve

Steve Tyler, vokalisti i grupit Aerosmith, ka zbuluar se ka shpenzuar rreth 6 milionë dollarë për drogë gjatë jetës së tij.

“Le të themi se kam thithur gjysmën e Perusë”, deklaroi duke qeshur këngëtari në një emision televiziv australian.

65-vjeçari tha: “Mund të kem shpenzuar 5-6 milionë $, por nuk ka rëndësi. Mund të thuhet edhe se kam thithur gjysmën e Perusë, por prapë nuk ka rëndësi.”

Steve Tyler u bë i varur nga droga në fund të viteve ’70 dhe merrte rregullisht substanca të paligjshme deri në vitin 1986, kur nisi rehabilitimin.
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë Empty Re: Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë

Sat 23 Feb 2013 - 20:53
Pije pije Very Happy
tu befte hunda Fshese Korenti , thithsh dhe 10-fishin e asaj qe ke thithur .
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë Empty Re: Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë

Sat 23 Feb 2013 - 20:56
ska provu hashashin e Lazaratit ky grrrr
Sponsored content

Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë Empty Re: Steve Tyler: 6 milionë $ të harxhuara me drogë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi