Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Një hotel superluksoz në mes të detit (foto)

prej Sun 3 Mar 2013 - 12:06
Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel8-300x200Nëse doni të përmjetoni një eksperiencë të mrekullueshme gjatë pushimeve tuaja, një zgjedhje fantastike është një udhëtim me anijen superluksoze “Allure of the Sea”, e cila po shëtit në detrat e botës.
Gjatë kësaj kruaziere, pasagjerët përjetojnë luksin e vërtetë dhe shijojnë momente të mbushura plot ndjesi dhe shije.

Anija përbëhet nga 15 kate, por nuk i mungojnë as parqet e gjelbëruar, dyqanet e shtrenjta, restorantet gurme dhe kafenetë romantike. Plot 6.000 pasagjerë të anijes i shijojnë të gjitha këto shërbime, duke kaluar pushime të mrekullueshme në mes të detit!
Gjithashtu, në këtë anije gjigande nuk mungojnë as pishinat e mëdha si dhe të gjitha llojet e sporteve ujore. Ndërkohë, një qendër e madhe tregtare ofron produkte nga më të ndryshmet për të gjithë ata që adhurojnë shopping.
Anija është ndërtuar nga një kompani finlandeze, e cila mund të ndjehet krenare, pasi ka arritur ta shndërrojë në një hotel me pesë yje që lundron në mes të detit, duke ofruar jo vetëm fjetjen dhe ushqimin, por gjithë aktivitetet e tjera argëtuese që ofron një hotel luksoz.
“Ofrojmë ndjesinë e një lagjeje, me dyqane, parqe, mini stadiume, ku mblidhen njerëzit pasditeve për të diskutuar, për të luajtur fëmijët e tyre, por edhe palestra, qendër tregtare dhe kur vjen mbrëmja, pije apo ushqim në baret dhe restorantet luksoze. Të gjitha këto i ofrohen pasagjerit, ndërkohë që anija lundron në mes të detit”, u shpreh një prej përgjegjësve të kompanisë.
Pra, me pak fjalë, një ëndërr që është kthyer në realitet, për të pasurit. /alb-observer.com/
Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel1

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel2

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel3

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel4

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel5

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel6

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel7

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel8

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel9

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel10

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel11

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel12

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel13

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Hotel14


Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Një hotel superluksoz në mes të detit (foto)

prej Mon 4 Mar 2013 - 12:34
ups mrekulli


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) N
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Një hotel superluksoz në mes të detit (foto)

prej Mon 4 Mar 2013 - 16:57
Mbaj mend si sot kur isha ktu me Falkon Një hotel superluksoz në mes të detit (foto) 721253


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Një hotel superluksoz në mes të detit (foto)

prej Mon 4 Mar 2013 - 17:07
sa i mire,per te u kenaqur
Sponsored content

default Re: Një hotel superluksoz në mes të detit (foto)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi