Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte… Empty 14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte…

Tue 5 Mar 2013 - 16:05
Nje vogelushe 14vjeçare, nderkohe qe po bente nje udhetim me shkollen ka filluar te ndihej keq, duke pasur dhimbje te forta ne bark aq sa u desh nderhyrja e mjekeve.Por kur ambulanca erdhi vajza po lindte, dhe pas testit te DNA eshte zbuluar se babai i femijes ishte vet babai i saj, pijaneci dhe me precent per abuzime seksuale te vazhdueshme.Per kete motiv u arrestua ne fshatin Balldren te Lezhes shtetasi M.Lleshi i ati i 14 vjeçares. Episodi i trishte i incestit ka ndodhur ne Marsin e kaluar, ndersaj vajza lindi ne muajin e 8 te shtatzanise.

14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte… 7486823942_2f2cb340321-295x300


Edituar për herë të fundit nga EpiKada në Tue 5 Mar 2013 - 22:27, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : EpiKada : Kujdes ---folja Pjelle ( per kafshet) Lind ( per njerezit) !)
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte… Empty Re: 14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte…

Tue 5 Mar 2013 - 16:25
Subhanallah
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte… Empty Re: 14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte…

Tue 5 Mar 2013 - 17:18
ka njerz shejtan dhe baba i vajzes qenka shejtan aj se merito me jetu por ZOTI E GJUKON inshalla
Sponsored content

14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte… Empty Re: 14 vjeçarja lind femijen ne eskursionin me klasen, babai i femijes eshte…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi