Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Tue 5 Mar 2013 - 1:27
Grate e kane trurin me te vogel, por e perdorin me mire se burrat. Ky eshte rezultati i nje studimi te neuroshkencetareve te Universitetit te Kalifornise, qe sigurisht pritet te pasohet me nje sere polemikash.
Sipas studimit, truri i nje mashkulli ne fakt sipas struktures duhet te reflektonte nje inteligjence me te madhe, por rezulton se kjo ndodh rendom me se shumti te femrat, qe duket se e shfrytezojne me mire, duke vene ne perdorim me te madh disa pjese te trurit.
Moret vesh ju meshkuj, mos na beni derr-derr, po ndalnu e mendoni pak me shume para se te veproni, merrni shembull nga ne Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773
Cteduhetty
Cteduhetty
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 67
<b>Hobi</b> Hobi : Tae-kwon-do / Nuk refuzohen LeKeT
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne zemren e EpiKad-es
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/12/2012
http://www.cteduhetty.com

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Tue 5 Mar 2013 - 10:12
Lulebora shkruajti:Grate e kane trurin me te vogel, por e perdorin me mire se burrat. Ky eshte rezultati i nje studimi te neuroshkencetareve te Universitetit te Kalifornise, qe sigurisht pritet te pasohet me nje sere polemikash.
Sipas studimit, truri i nje mashkulli ne fakt sipas struktures duhet te reflektonte nje inteligjence me te madhe, por rezulton se kjo ndodh rendom me se shumti te femrat, qe duket se e shfrytezojne me mire, duke vene ne perdorim me te madh disa pjese te trurit.
Moret vesh ju meshkuj, mos na beni derr-derr, po ndalnu e mendoni pak me shume para se te veproni, merrni shembull nga ne Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   3631317773

Tashi ne vet kemi thon qe sduam tjua kalojm vete jo se na mungojn aftesitE me vjen mire qe te pakten paska dal dikush ta thot kete :p

grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Tue 5 Mar 2013 - 19:43
Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Truri-300x172

Grate e kane trurin me te vogel, por e perdorin me mire se burrat. Ky
eshte rezultati i nje studimi te neuroshkencetareve te Universitetit te
Kalifornise, qe sigurisht pritet te pasohet me nje sere polemikash.
Sipas studimit, truri i nje mashkulli ne fakt sipas struktures duhet
te reflektonte nje inteligjence me te madhe, por rezulton se kjo ndodh
rendom me se shumti te femrat, qe duket se e shfrytezojne me mire, duke
vene ne perdorim me te madh disa pjese te trurit.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Tue 5 Mar 2013 - 20:20
pse vec trurin kemi me te madh grrrr
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Tue 5 Mar 2013 - 20:35
Keni masen e turit me te madh ju meshkujt po kapaciteti aha snuk ka hic grrrr Sa keq me vjen hahah
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Wed 6 Mar 2013 - 13:09
Lool sa navive qe jeni ju femrat nje cik tju lem vet ne kerceni pupthi ne ajer loool po se kuptoni qe jo se jeni por ju lem vet te jeni grrrr Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   1698836746
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Wed 6 Mar 2013 - 13:17
Kot nuk asht kja shprehja.."Gjanat e shtrenjta vijne ne paketa te vogla"
Sponsored content

Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!   Empty Re: Meshkujt e kanë trurin më të madh, po gratë e përdorin më mirë!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi