Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Zbardhet dosja me 128 faqe për vdekjen e Whitney Houston Empty Zbardhet dosja me 128 faqe për vdekjen e Whitney Houston

Wed 6 Mar 2013 - 0:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Zbardhet dosja me 128 faqe për vdekjen e Whitney Houston Huston-300x175FBI ka publikuar më në fund dosjen me 128 faqe lidhur më vdekjen e këngëtares Whitney Houston. Mësohet se në hetime është shkruajtur fillimisht për një tentativë zhvatjeje në vitin 1992, por nga verifikimet rasti në fjalë nuk kishte lidhje më vdekjen e saj.
Agjentët që u morrën me rastin ë Hoston kanë zbardhur dhe kërcënimet e mundshme kriminale kundrejt këngëtares në postën elektronike të fansave në vitet 1988-99, por as këtë herë nuk gjetën prova të mjaftueëshme.

Agjencia e lajmeve “Associated Press” në artikullin e saj ka shkruajtur se dosja nuk përmban ndonjë të dhënë personale për jetën e viteve të fundit të këngëtares.
E famshmja Whitney Houston u gjet e vdekur më 11 shkurt të vitit 2012 në një dhomë hoteli. Edhe pse vdekja e saj u klasifikua si një mbytje aksidentale, shumë media folën se kengetarja vdiq si pasoj e përdorimit të kokainës dhe problemet që kishte me zemrën./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi