Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Empty Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”

Fri 15 Mar 2013 - 12:35
Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Pape-300x166

Papa i ri, përpara se të bëhej prift mund të ketë qenë një ‘latin lover’. Menjëherë pas zgjedhjes së tij ka ardhur edhe rrëfimi i një femre e cila thotë se ka qenë e dashura e tij. Amala Damonte, 76 vjeç, rrëfen se ata njiheshin që në fëmijëri dhe siupas saj ajo ka qenë shtysa që ai të hynte në kishë.
“Ngriva përpara televizorit. Nuk e besoja dot se Jorge ishte bërë Papë,”u shpreh për mediat Damonte. Më pas ajo tregon se ishin 13 vjeç, kur ai i propozoi për martesë.

“Më tha se do martohemi dhe do të të blej ty një shtëpi të bardhë, ku të jetojmë bashkë. Më tha se nëse e refuzoja, do të bëhej prift. Për fatin e mirë të tij, unë thashë jo,” vazhdon ajo duke qeshur. Mediat argjentinas ebëjnë me dije se ekziston mundësia që ajo të mos ketë qenë e vetmja femër në jetën e tij, pasi ai ka pranuar në një intervistë në vitin 2010 se ka pasur një të dashur, me të cilën pëlqente të kërcente tango. Dhe kjo femër I përket një tjetër periudhe.. të shohim nëse do të dalë në dritë…/alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Empty Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”

Fri 15 Mar 2013 - 15:14
Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Pape-300x166Papa i ri, përpara se të bëhej prift mund të ketë qenë një ‘latin lover’. Menjëherë pas zgjedhjes së tij ka ardhur edhe rrëfimi i një femre e cila thotë se ka qenë e dashura e tij. Amala Damonte, 76 vjeç, rrëfen se ata njiheshin që në fëmijëri dhe siupas saj ajo ka qenë shtysa që ai të hynte në kishë.
“Ngriva përpara televizorit. Nuk e besoja dot se Jorge ishte bërë Papë,”u shpreh për mediat Damonte. Më pas ajo tregon se ishin 13 vjeç, kur ai i propozoi për martesë.

“Më tha se do martohemi dhe do të të blej ty një shtëpi të bardhë, ku të jetojmë bashkë. Më tha se nëse e refuzoja, do të bëhej prift. Për fatin e mirë të tij, unë thashë jo,” vazhdon ajo duke qeshur. Mediat argjentinas ebëjnë me dije se ekziston mundësia që ajo të mos ketë qenë e vetmja femër në jetën e tij, pasi ai ka pranuar në një intervistë në vitin 2010 se ka pasur një të dashur, me të cilën pëlqente të kërcente tango. Dhe kjo femër I përket një tjetër periudhe.. të shohim nëse do të dalë në dritë…/alb-observer.com/
Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Pape1
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Empty Re: Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”

Fri 15 Mar 2013 - 19:27
eh po tani ai ka shlyar mekatet dhe eshte bere Papa grrrr
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Empty Re: Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”

Sat 16 Mar 2013 - 8:33
"Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”"
me
"Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”"

temat u bashkun
Sponsored content

Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë” Empty Re: Ish e dashura e Papës së ri: “Ngriva para televizorit kur e pashë… Jorge im ishte bërë Papë”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi