Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Shpat Kasapi e merr veten nga ndarja me Afërditën, kapet “mat” me Fjolla Morinën Empty Shpat Kasapi e merr veten nga ndarja me Afërditën, kapet “mat” me Fjolla Morinën

Tue 19 Mar 2013 - 14:27
“Më mirë sot sesa nesër, e djeshmja nuk ishte ajo e duhura, kështu që le të harrohen të gjitha”. Ky ka qenë statusi i vendosur nga modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, në profilin e saj në “Tëitter”, duke dashur të tregojë se tani e tutje zemra e saj është e lirë dhe në kërkim të dikujt tjetër. Gjtihashtu ajo nuk ka harruar të ndryshojë statusin“single”, ndryshe nga ç’ishte vetëm pak kohë më parë, “e fejuar”.Ndrësa edhe Shpat Kasapi I cili thuhet se u lëndua më shumë nga kjo ndarje, duket se po e merr veten dhe po kthehet në normalitet. Ai a dalë në jetën e natës ndërsa është parë përkrah këngëtares Fjolla Morina, e cila gjithashtu është një nga femrat më provokative të skenës shqiptare… Thua që të jenë lidhur?!/alb-observer.com/
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

Shpat Kasapi e merr veten nga ndarja me Afërditën, kapet “mat” me Fjolla Morinën Empty Re: Shpat Kasapi e merr veten nga ndarja me Afërditën, kapet “mat” me Fjolla Morinën

Tue 19 Mar 2013 - 15:52
edhe mundet te jen lidhur se kete pune kan kta lidhu e zgidhu sa me njeren e me tjetren
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi