Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kapi peshk me dhëmbë njeriu!

prej Sun 24 Mar 2013 - 0:22
Kapi peshk me dhëmbë njeriu!  Peshku-300x193Një turist nga Irlanda kapi një peshk në Florida të SHBA-ve, i cili ende nuk mund ta besoj atë çfarë peshkoi!
Peshku që zuri turisti nga Irlanda, kishte dhëmbë njeriu. Specialistët pohuan se peshku është i njohur si specie por vitet e fusnit është në zhdukje!
Por habia e irlandezit ishte shumë e madhe, madje hapi treguan dhe mediat pasi ishte hera e parë që një peshk i tillë ekspozohej kas shumë./alb-observer.com/


Për më shumë në videon në vijim:


Kapi peshk me dhëmbë njeriu!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kapi peshk me dhëmbë njeriu!

prej Sun 24 Mar 2013 - 1:07
me habiska dhembet sa te paster
po per dentist si ja bejn keto grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi