Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 0:31
Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura, vjen vetë tek makina ime”
Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Policia-300x187Një histori e çuditshme ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një çift të rinjsh kanë lenë pa mend rajonin e policisë!
Mësohet se një vajzë 18-vejçare nga ky qytet, ka bërë një denoncim në polici, ku sipas saj një 24-vjeçar e ka kërcënuar me jetë: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”.

Madje, 18-vejçarja me inicialet E.XH ka befasuar policinë duke shtuar se i riu e kishte marrë me forca për ta bërë të dashurën e tij dhe shtoi se “Më kërcënoi me jetë, nëse nuk bëhesha e dashura e tij, do të më vriste”.
Ndërsa nga ana tjetër, 24-vejçari Kanaçi, i cili është shoqëruar në rajon e policisë së beratit dhe po hetohet për të zbardhur çështjen, me dëshminë e tij i ka “ngatërruar” edhe më shumë historinë duke pohuar: “Çfarë rrëmbimi, ajo është e dashura ime, nuk e ka marrë njeri me forcë. Nuk është hera e parë që ajo vjen në makinën time”./alb-observer.com/
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 0:36
po i bejne edhe me dhune dikush grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 13:25
E bejne dhe me dhune e pa mohueshme kjo,e hajt te vertetosh me pas qe me personin ske asgje,se njeh e ste njeh pasi me ka ndodhur e mua dikur me nje katunar krt
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 13:27
sa te zjarrte qe paskan qene kto shqipet grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 13:39
u bene dhe mistrecat gangestera Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  1698836746 Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  1698836746
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 13:41
More kshu te zjarrte jane,menyra skane injorantet Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  721253

Tani kjo eshte edhe pak serio sepse si gjithmone fajet i mbetet femres edhe pse ajo mund te mos kete asnje lidhje me personin,po hajt vertetoje kete tash qe te dalesh e paster apo skemi nje opinion neve qe te grrin mende e kokes..Me kujtohet nje rast ketu me motren time,na kish vizituar djali i halles njehere e del motra ta percjell deri tek porta si me e madhja qe eshte,une luaja jashte me shoqet kur me therret njera e me thote moj motra jote eshte me nje djale ne shtepi e kthej koken une e shikoj djalin e halles e qesh me te madhe edhe ju them..po ce besonin e? po ti moter e ke cdo thuash tani ma benin e ju ngul motres djale i halles si i dashuri i saj Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  1698836746

Mua njehere me bene te fejuar me dajen sepse e kam pothuajse moshatar ahaha kkk
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Tue 26 Mar 2013 - 14:10
Po ky se e ka hipur ne makine do te thote se eshte e dashura dhe mund te beje cte doje me te !?... Injoranta//
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Vajza tregon ne polici : “Bëhu e dashura ime, ose të thera”

Wed 27 Mar 2013 - 12:49
Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  1206-370x290

BERAT-“Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, kështu ka rrefyer në policinë e Beratit, një vajzë 18-vjeçare e cila pretendon se një 24-vjeçar e ka kërcënuar me jetë.

Policia konfirmoi se Kanaçi prej 5 orësh ka mbajtur në makinën e tij një vajzë, të cilën e ka kërcënuar me thikë se do e vriste.
“Më kërcënoi me jetë, nëse nuk bëhesha e dashura e tij, do të më vriste”, u shpreh vajza 18-vjeçare E. Xherimeja në polici. Ajo rrëfen se i riu e ka marrë më forcë në makinë dhe ka shpëtuar vetëm në momentin që ka parë një makinë policie që patrullonte në rrugë, nga të cilët kërkoi ndihmë.

Por kundrejt deklaratës së vajzës, vjen pretendimi i të riut, Kanaçi.
“Cfarë rrëmbimi, ajo është e dashura ime, nuk e ka marrë njeri me forcë. Nuk është hera e parë që ajo vjen në makinën time”, tha 24-vjeçari në polici.

Policia ka arrestuar ndërkaq 24-vjeçarin dhe ka nisur hetimin për qartësimin e rrethanave në të cilat ka ndodhur ngjarja. /balkanweb
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Wed 27 Mar 2013 - 13:02
Hahahaha pupupu tani si dihet kush thote te verteten por sido qe te jete e dashura e tij apo jo ka perdorur dhune nese eshte e vertet mbajtja e saj me thike ne fyt e nese i kane gjet thike personit atehere duhet denuar per kete...po kush me siguron mua qe kjo nuk eshte fycke nga trute e si adoloshente per nje zenke apo kshu per pune kokefortesie ose per tu ndare nga ky tipi nese ka pasur dicka ka skaruar ter kete..Si ajo Elena e big-ut ,une kam nje jashte thote e nderkoh perkedhelet ne krahet e Marselinit e te Viganit,e vockel e vockel po e djallezuar Elena kkk
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Wed 27 Mar 2013 - 13:11
hahaha...he se jan zer te shkretet dhe ja bejn nga inati i njeri tjetrit
Sponsored content

Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura  Empty Re: Vajza në polici: “Të bëhesh e imja, ndryshe të thera me thikë në fyt”, djali: “Ajo është e dashura

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi