Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” Empty “Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm”

Wed 27 Mar 2013 - 14:36
Message reputation : 100% (1 vote)
“Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” Hug-hefner-300x198Krjuesi i revistës së famshme për meshkuj Playboy, Hugh Hefner, ka rrëfyer në një intervistë mediatike se ka qënë në shtrat më “mbi një mijë” femra gjatë jetës së tij. 86-vjecari I cili u martua për herë të tretë në dhjetor të vitit të kaluar me një femër e cila për nga mosha mund të ishte mbesa e tij, shprehet se ka qënë besnik gjatë martesave por e ka “kompensuar “ mungesën e seksit me femra të tjera kur ka qënë i vetëm.
“Me sa femra kam fjetur? Si mund ta di? Me mbi një mijë,sigurisht. Kishte zhurmë në jetën time kur u martova, por kur isha i martuar kurrë nuk kam tradhëtuar.Por e kam kompensuar këtë kur nuk isha i martuar. Ju duhet të qëndroni besnik”, është shprehur Hefner./alb-observer.com/
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

“Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” Empty Re: “Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm”

Wed 27 Mar 2013 - 14:48
Po c'fare do me ky ; 3 here i martuar ,1000 femra ka pasur ....Dashka edhe te tradhtoje ky i pangopuri...?! “Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” 1698836746
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

“Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” Empty Re: “Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm”

Wed 27 Mar 2013 - 16:09
ia paska dhene pak shpatit,por kete te fundit e paska marr,me ia nxjerrur hakun te tjeret grrrr
Sponsored content

“Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm” Empty Re: “Kam shkuar me mbi 1000 femra, tradhëtoja vetëm kur isha vetëm”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi