Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default U tmerrua kur pa pitonin tek po bëhej gati të gëlltiste mikun e tij të dhomës…!

prej Wed 27 Mar 2013 - 19:42
U tmerrua kur pa pitonin tek po bëhej gati të gëlltiste mikun e tij të dhomës…! Pitoni-300x218Ka shokur mbarë opinionin lajmi i 29 vjeçarit Dwayne Matthews nga Anglia, i cili u zgjua i tmerruar pas një nate me shumë alkool!
29-vjeçari pohoi se nuk mund ta besoja atë që më panë sytë kur u zgjova.
“U tmerrova kur sapo u zgjova pash pitonin që kishim blerë një natë më parë nga një cigan rrugës, teksa kishte hapur gojën për të gëlltitur mikun tim të dhomës. Miku im po flinte në ato momente. Ulërita dhe ai menjëherë u hodh përpjetë duke lënë gjarprin me gojë hapur. Kishim pirë shumë alkool natën e shkuar, por kjo ishte vërtet tmerr”, pohoi Dwayne Matthews.

Gjarpri peshonte 24 kg dhe kishte 3 m gjatësi.
Menjëherë pas këtij incidenti 29-vjeçari shkoi të shiste pitonin në një dyqan kafshës, por pronari i dyqanit njoftoi policinë pasi dyshoj se i riu e kishte vjedhur gjarprin. Kështu u zbulua dhe e gjithë historia e tmerrshme./alb-observer.com/


U tmerrua kur pa pitonin tek po bëhej gati të gëlltiste mikun e tij të dhomës…! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi