Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jeni dakort me krushqit? Mendoni se jane aq efektive sa dashuria!?

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:39
Jam nje vajze 26 vjece, mosha ideale per te filluar te mendosh te krijosh familje. Ne jeten time kam patur nje lidhje ne moshen 21 vjecare e cila zgjati 1 vit e gjysem, po per arsye te ndryshme, djali nuk qe korrekt dhe u mbyll si lidhje. Pavarsisht se e doja jashte mase,mu desh te hapja syte dhe ti shihja gjerat sic ishin dhe jo si doja une. Qe ateher nuk kam tentuar per lidhje. Mund te kem pas flirte,ngacmime,po as nje mashkull qe te me fitonte ashtu si duhet. Vijme ne momentin e sotem... JENI DAKORT ME KRUSHQIT? MENDONI SE JANE AQ EFEKTIVE SA DASHURIA!? Ju pyes keshtu sepse nje gje e tille me ka ardhur mua . Djali eshte 29 vjec, me punen e tij, familjen, i regullt dhe ne pika te pergjithshme sepse e kam pare, i mire mund te them... Por por por, nxitohet shume. Sot me pa, neser do pergjigjen. Pra nuk me jep kohe per ta njohur sepse jeton jasht shtetit dhe nuk ka mundesi te vije shpesh. I pelqeva dhe do qe te krijoj familje me mua. Mua nuk me pelqejne gjerat e nxituara. Ata po me ushtrojne presion dhe nuk di c'te bej.
Ju lutem me ndihmoni.
TA PRANOJ APO JO?

Fb


Jeni dakort me krushqit? Mendoni se jane aq efektive sa dashuria!? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jeni dakort me krushqit? Mendoni se jane aq efektive sa dashuria!?

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:15
ec mi goc shko pranoi atij djalit
se ndryshe do ngelesh ne forum kshu si puna jone grrrr grrrr grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi