Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kjo është fuqia e Zotit! Shikoni se si shpëtoi nga vdekja e sigurt ky shofer… nuk keni për ta besuar Empty Kjo është fuqia e Zotit! Shikoni se si shpëtoi nga vdekja e sigurt ky shofer… nuk keni për ta besuar

Wed 27 Mar 2013 - 21:24
Kjo është fuqia e Zotit! Shikoni se si shpëtoi nga vdekja e sigurt ky shofer… nuk keni për ta besuar Shoferi-300x180Është e pabesueshme ngjarja e shoferit që shpëtoi për mrekulli!
Vërtet ishte dora e të madhit!

Përfundimisht çudirat nuk ndodhin vetëm në SHBA dhe Rusi, por edhe në Kinë, më shumë madje! Kina shquhet për gjithfarë lloj marrëzirash, ndodhish dhe idesh të çmendura, por kur këto ide rrezikojnë dhe marrin jetë njerëzish situata bëhet kritike dhe alarmante!
Në qytetin Jiangshan, autobusi i linjës po vazhdonte normalisht si çdo herë, kur papritur, nga një makinë përball e mbushur me tuba të mëdhenj plastik dhe me një shpejtësi të madhe lëshohen tuba të cilët e “qethin”…!!!
Shoferi mundu ti shpëtoj vdekjes në të qindtën e sekondës dhe me mm-ër e jo me centimetër!
“Zoti më shpëtoj, ai është i madh. Nuk shpjegohet ndryshe… Kur e pash videon më pas u trondita edhe më shumë! Kjo është fuqia e Zotit”, deklaroi shoferi i shokuar, i cili edhe pse për pak humbi jetën mendoj dhe për 36 pasagjerët që kishte sipër autobusi dhe e ndaloi atë duke rrezikuar jetën!/alb-observer.com/

Për më shumë në videon në vijim:
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Kjo është fuqia e Zotit! Shikoni se si shpëtoi nga vdekja e sigurt ky shofer… nuk keni për ta besuar Empty Re: Kjo është fuqia e Zotit! Shikoni se si shpëtoi nga vdekja e sigurt ky shofer… nuk keni për ta besuar

Wed 27 Mar 2013 - 21:30
cfare fati paska pas krt
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi