Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Deklarata dashurie për njeriun që duam! Empty Deklarata dashurie për njeriun që duam!

Thu 28 Mar 2013 - 19:27
Le te shkruajme te gjithe se bashku ne kete teme duke shprehur me anen e fjaleve dashurine qe ndjejme per personim qe duam!

Sdi nga tia filloj... nga fundi apo fillimi... Apo ndoshta fundi ishte fillimi... fillimi i nje gjumi plot ankthe, i nje nate me shi, e nje shprese te humbur, apo e nje force per te filluar cdo gje nga e para???

Di vetem qe mesova te dashuroj... mesova te buzeqesh per nje person... te marre fryme vetem per te...

Por sot... sot jam dikush, qe i jap force vetes per te buzeqeshur per veten, per te ecur perpara, ne ca gjurme qe dikur ishim bashke, per te menduar per nje te neserme, ku sdo te te kem ne krah... por gjithmone me imazhin tend ne zemer!!!

Flm per gjitha castet e bukura qe kemi kaluar bashke!...


P.S. Ca me paska kap frymzimi sonte Deklarata dashurie për njeriun që duam! 721253
Ariol11
Ariol11
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 2251
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lushnje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/10/2012

Deklarata dashurie për njeriun që duam! Empty Re: Deklarata dashurie për njeriun që duam!

Fri 29 Mar 2013 - 19:17
Per TY, do te behesha ajer qe te depertoja
thelle ne te gjithe qenien e trupit tend dhe do te ndalohesha tek zemra
jote per ti kerkuar pakez vend........e di qe une ta kam zene te gjithe po hajde Merzitur
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi