Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

 Kromi zë poshtë nënën 45 vjecare, punonte për bukën e tre fëmijëve Empty Kromi zë poshtë nënën 45 vjecare, punonte për bukën e tre fëmijëve

Sat 6 Apr 2013 - 11:13
 Kromi zë poshtë nënën 45 vjecare, punonte për bukën e tre fëmijëve BulqizaNjë ngjarje sa e rëndë aq edhe e dhimbshme ka ndodhur këtë të shtunë në Bulqizë. Një grua 45-vjecare, e cila mbledhte krom në stokun e minierës së Bulqizës për të siguruar bukën e tre fëmijë të saj të vegjël, është zënë poshtë nga një masiv i madh gurësh. Policia bën me dije se viktima Lirie Mara, së cilës i është dhënë menjëherë ndihma e parë, nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të marra duke humbur jetën gjatë rrugës për në spitalin e Bulqizës
Tashmë policia mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur më tej ngjarjen./alb-observer.com/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

 Kromi zë poshtë nënën 45 vjecare, punonte për bukën e tre fëmijëve Empty Re: Kromi zë poshtë nënën 45 vjecare, punonte për bukën e tre fëmijëve

Sat 6 Apr 2013 - 19:26
Message reputation : 100% (2 votes)
O Perendi :( :((((((
Ngushellimet jane te pavlefshme per ata 3 femije ....
Ndieje teper trishtim :( . Shpirti i saj u prefte ne paqe dhe pse paqe s'do gjeje se la tre koka pas .
Ishallah , Perendia kujdeset per ata Femije sepse tek Shteti dhe tek Njeriu nuk kam besim . Perendi , te lutem shif ne Toke :( .
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi