Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Sun 7 Apr 2013 - 19:27
I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Tori-300x225E nisi me shaka meqë ishte 1 prilli por përfundoj në… gjakderdhje!
18 vjeçarja Tori Wheeler nga Shtete e Bashkuara të Amerikës, i tha të dashurit të saj Derek Bauer se ishte shtatzënë për shaka të ditës së 1 prillit.


Derek nuk e priti aspak mirë lajmin e të dashurës së tij, madje nisën debatet e ashpra të cilat degjeneruan në grindje e pak më vonë në sherr të ashpër. Për pasoj e dashura e tij, Tori, të rrëmbej një thikë nga kuzhina dhe t’ia ngul në bark.
Policia bëri me dije se i riu u transferua në spital dhe desh ndërhyrje kirurgjikale e mjekëve që të normalizohej situata shëndetësore e të riut. Ndërsa Tori Wheeler përfundoi në pranga dhe në dhomat e paraburgimit të rajonit të policisë dhe tashmë do të përballet me ligjin…/alb-observer.com/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty Re: I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Sun 7 Apr 2013 - 23:32
Sa njerez idiot o Perendi !!
Cfare komenti t'u lesh ketyre ?
Ai budallai duhet te gezohej se ne fakt thuhet se kur Perendia te fal nje Femije , dmth se dhe pse Rraca Njerezore eshte Kafshe(nqs quhemi te tille , eshte nje kompliment) , nuk perfundon kurre dashuria e tij ndaj Nesh !!
E çuditshme !
Po , ajo perse do e vriste ?
Shume njerez te ceket, pa nivel dhe te degraduar .
Nga keta njerez po vdes kjo bote .

P.S. : genjeshtra ime e 1 Prillit ishte i thashe dikujt : u ndava nga burri .
Pergjigja ishte : Po femijet nga i le ? :p ( sepse plani jone eshte femija Very Happy I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 )
I lashe femijet rruges dhe hapa deren te fusja burrin brenda kukuku kkkkkkkkkkkkkkk
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty Re: I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Mon 8 Apr 2013 - 9:27
Cmenduri ..
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty Re: I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Mon 8 Apr 2013 - 19:58
EpiKada shkruajti:Nga keta njerez po vdes kjo bote .

P.S. : genjeshtra ime e 1 Prillit ishte i thashe dikujt : u ndava nga burri .
Pergjigja ishte : Po femijet nga i le ? :p ( sepse plani jone eshte femija Very Happy I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 )
I lashe femijet rruges dhe hapa deren te fusja burrin brenda kukuku kkkkkkkkkkkkkkk

Ama dhe ti shaka te bukur paske ber ,, po sikur ti binte infrakt ati/asaj ?? hee Very Happy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty Re: I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Mon 8 Apr 2013 - 19:59
EpiKada shkruajti:Sa njerez idiot o Perendi !!
Cfare komenti t'u lesh ketyre ?
Ai budallai duhet te gezohej se ne fakt thuhet se kur Perendia te fal nje Femije , dmth se dhe pse Rraca Njerezore eshte Kafshe(nqs quhemi te tille , eshte nje kompliment) , nuk perfundon kurre dashuria e tij ndaj Nesh !!
E çuditshme !
Po , ajo perse do e vriste ?
Shume njerez te ceket, pa nivel dhe te degraduar .
Nga keta njerez po vdes kjo bote .

P.S. : genjeshtra ime e 1 Prillit ishte i thashe dikujt : u ndava nga burri .
Pergjigja ishte : Po femijet nga i le ? :p ( sepse plani jone eshte femija Very Happy I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… 1698836746 )
I lashe femijet rruges dhe hapa deren te fusja burrin brenda kukuku kkkkkkkkkkkkkkk
Kur qenke ndare ti qe sdi gje una grrrr
Sponsored content

I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai… Empty Re: I tha për shaka të dashurit se ishte shtatzënë dhe ai…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi