Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:30
“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Tradheti-300x175

Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32 vjecar, e tradhëton atë me komshiun pothuaj cdo natë. Kështu e reja, emri I së cilës për arsye etike nuk është bërë I ditur, ka rrëfyer se gjithcka nisi kur ajo kishte lejuar fqinjin të punonte në kompjuterin e tyre, pasi që laptopi i tij ishte prishur.

“Unë lejova fqinjin që të përdorte kompjuterin kur i fejuari im që punon si shofer ambulance, ishte në punë. E lejova atë dhe i ofrova një kafe dhe punoi një kompjuter për më shumë se një orë. Rreth orës 10, ai përfundoi punën, më falënderoi dhe me puthi në faqe. Pastaj u ul pranë me meje dhe filluam të putheshim. U ndjeva aq mirë sa nuk mund t`i thosha që të ndalej Ndjehesha shumë fajtore por nuk mund ta mohoj se e doja çdo minutë të atyre çasteve”, rrëfen ajo që theksoi se pas kësaj vazhdoi pothuaj përnatë kur ai ishte turni I natës.
“Kjo u kthye në seancë të rregullt kur i fejuari im punonte gjatë mbrëmjeve. Seksi ishte shumë i mirë, ndoshta pasi që e dinim se nuk kishim asgjë më shumë përveç seksit.Kam një lidhje të mirë me të dhe e dua shumë, por kur ai punon gjatë natës dhe gjatë ditëve të vikendit unë ndihem shumë e vetmuar”, ka thënë ajo duke shtuar se ka frikë se mos kapet dhe përfundon në lot./alb-observer.com/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:39
Kujdes ju goca se mos ju prishet dhe juve pc “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” 1698836746
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:41
Hall i madh te paska gjete,bej qejf po he se nje jete kemi “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” 721253
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:42
grrrr Qyqja burrat e mjere punojne per te siguruar kafshaten e grate e shfrytezojne situaten per te punar dhe ato nje cik Very Happy
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:45
Me shume gjera na keni arrite neve ne perendim ju shqipetaret.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:45
BeSaa shkruajti: grrrr Qyqja burrat e mjere punojne per te siguruar kafshaten e grate e shfrytezojne situaten per te punar dhe ato nje cik Very Happy

Ndryshuam rolet thjeshte nderkohe qe dikur ishim ne qe punonim nate e dite e mbanim shpite dhe familjet tani femra ka ngrit pak koke “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” 2585209286 eh koha eshte te bejme e ne revolucionin tone shokim
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:47
Arian 123 shkruajti:Me shume gjera na keni arrite neve ne perendim ju shqipetaret.

Seshte Shqiptare femra ne fjale! Ne cilin aspekt e ke fjalen per arritje Arjan?!
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:48
Ne se femra eshte perendimore eshte normale.Ne se eshte shqipetare atehere e ka kupruar emancipimin per se mbrapthi.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:50
AnGeLiC shkruajti:
BeSaa shkruajti: grrrr Qyqja burrat e mjere punojne per te siguruar kafshaten e grate e shfrytezojne situaten per te punar dhe ato nje cik Very Happy

Ndryshuam rolet thjeshte nderkohe qe dikur ishim ne qe punonim nate e dite e mbanim shpite dhe familjet tani femra ka ngrit pak koke “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” 2585209286 eh koha eshte te bejme e ne revolucionin tone shokim

He moj se edhe me heret keto gjera i kane bere,vetem se me heret nuk eshte marre vesh,sepse nuk ka pasur celulare e nete,tani po zihen nga shkrimet ne nete e smsn ne celulare Very Happy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 14:54
AnGeLiC shkruajti:Hall i madh te paska gjete,bej qejf po he se nje jete kemi “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” 721253
Anna me therret muve kur te prishet pc ty grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:01
Arian 123 shkruajti:Ne se femra eshte perendimore eshte normale.Ne se eshte shqipetare atehere e ka kupruar emancipimin per se mbrapthi.

Jam dakort deri diku por jo plotesisht se kane diference femrat perendimore me ato Shqiptaret,Smund te bejme karahasime te jetes dhe kushteve qe kane qe ne kete rast nje femer Shqiptare eshte e detyruar nga rrethanat dhe mbijetesa te jetoje ne menyre te tille ndersa ajo perendimorja e ben thjeshte per qejf per stil jete kur themi...

BeSaa shkruajti:
He moj se edhe me heret keto gjera i kane bere,vetem se me heret nuk eshte marre vesh,sepse nuk ka pasur celulare e nete,tani po zihen nga shkrimet ne nete e smsn ne celulare Very Happy

Tek ne vetem nese burri ishte "BUR-R" se te ishte burr s'guxonte as ta shihte ne sy drejt per drejt!! Very Happy
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:06
Edhe ne kulturen perendimore nuk eshte e zakonshme qe nje e fejuar tradheton te dashurin me komshine.Po ketu kur ndahen ciftet nuk eshte nje katastrofe se njerzit jane te pamvarur nga njeri tjetri.
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:15
Dhe ku qenka halli ktu,kur kjo e tradhetoka cdo nat me komshin???pffffffff
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:17
Arian 123 shkruajti:Edhe ne kulturen perendimore nuk eshte e zakonshme qe nje e fejuar tradheton te dashurin me komshine.Po ketu kur ndahen ciftet nuk eshte nje katastrofe se njerzit jane te pamvarur nga njeri tjetri.

Jo seshte kulture megjithse shume e interpretojne si te tille sic flasin e per njerezit e Gr shpesh pa pasur idene as me te vogel se cfare menyre jetese kane ketu,,Jane me te lire,kane me shume hapesire nje stil tjeter jetese vertete por jo aq te degjeneruar sa duan ta perkthejne disa ndoshta me te civilizuar,me te perparuar dhe me te respektuar persa i perket jetes se tyre si private etj... Femra Shqiptare nje jete eshte e varur nga rrethanat dhe te tretet...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:18
FALKO shkruajti:Dhe ku qenka halli ktu,kur kjo e tradhetoka cdo nat me komshin???pffffffff

Halli eshte ketu qe se kishe ti per fat nje komshie te tille se ajo e ka zgjedh per vete hallin e saj grrrr
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:23
Per dike nuk eshte asgje "tradhtia" edin pse se nuk ekan te qart ende se cfar dmth Tradhti.. dhe jeten e shohin vetem bardh e zi..
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 15:44
AnGeLiC shkruajti:
FALKO shkruajti:Dhe ku qenka halli ktu,kur kjo e tradhetoka cdo nat me komshin???pffffffff

Halli eshte ketu qe se kishe ti per fat nje komshie te tille se ajo e ka zgjedh per vete hallin e saj grrrr
Pikerisht ne vend te jem un ne hall qe se kam komshi, qenka kjo eh medet Razz Razz
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mon 8 Apr 2013 - 17:25
e friken smund te ia heq kush,po do te vazhdoj ne te zezen,zgjati sa zgjati grrrr
Sponsored content

“Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë” Empty Re: “Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi