Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Video dokument i ekzistencës së UFO-ve! Kujdes, disa nga pamjet janë të ashpra!

prej Mon 8 Apr 2013 - 16:38
Video dokument i ekzistencës së UFO-ve! Kujdes, disa nga pamjet janë të ashpra! Uafo-300x189Edhe pse të shumtë janë ata të cilët nuk besojnë apo i fshehin faktet rreth ekzistencës së UFO-ve, vijnë në dritë fakte të tilla të cilat i përgënjeshtrojnë ata…!!!
Kështu, sipas studimeve të fundit, numri i qytetarëve të botës që besojnë në ekzistencën e UFO-ve, shtohet me ritme marramendëse, pasi edhe faktet e fuqishme rreth tyre dalin dita-ditës në dritë.


Vetë fakti që shkencëtarët besojnë dhe mbështesin ekzistencën e jetës në univers dhe brenda galaktikës sonë, kjo automatikisht jep ushqim për pretenduesit dhe ata të cilët DINË vërtet gjithçka rreth Disqeve Fluturues të Paidentifikuar! Pasi për shkencëtarët zbulimi i burimeve të reja të energjisë, të cilën jashtëtokësorët e disponojnë në mënyrë perfekt tregon se ata ekzistojnë dhe se na vizitojnë!

Kështu dhe video-dokumentin në vijim të cilin alb-observer.com jua paraqet, do të shikoni shumë lloje të ndryshme jashtëtokësorësh dhe fakte tronditëse.
Kujdes, disa nga imazhet deh pamjeve janë të ashpra!
Lloji i jashtëtokësorit i filmuar në videon në vijim, i përket atyre Gri, është i njëjtë me ata të cilët Phil Snyder vinte në kontakt gjatë punimeve të që kryente për hapjen e tuneleve nëntokësorë. Siç dhe pohoi ai vetë, qëndrimi i tyre përball njerëzve ishte armiqësor. Madje, në një moment një specie Gri e goditi Snyder rreze radioaktive dhe e infektoi me kancer./alb-observer.com/
Pamjet mund t’i ndiqni KËTU!


Video dokument i ekzistencës së UFO-ve! Kujdes, disa nga pamjet janë të ashpra! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi