Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Te kthehem tek ish bashkeshorti apo jo?? Empty Te kthehem tek ish bashkeshorti apo jo??

Tue 9 Apr 2013 - 21:37
Pershendetje! Jam nje vajze 26 vjecare. U martova perpara 2 vitesh dhe linda nje djale te mrekullueshem. Pak pasi u martuam, burri im humbi vendin e punes dhe filloi te pinte gjate gjithe dites, luante bixhoz, rrinte neper lloto dhe vinte ne shtepi ne oren 12 te nates. Arriti deri ne ate pike sa te vinte dore mbi mua. I dhash fund gjithckaje dhe shkova te jetoja me prinderit e mi. Fillova pune per te mbajtur femijen dhe aty u njoha me nje djale 1 vit me te madh se une. U dashuruam dhe u lidhem bashke. Eshte shume serioz dhe me do shume, nuk i ben pershtypje qe kam femije dhe do qe te martohet me mua. Para nje jave, ish-bashkeshorti im me merr ne telefon dhe me thote: "Te lutem kthehu tek une sepse kam ndryshuar, beje per hir te djalit tone, ai nuk duhet te rritet vetem" Me telefonon cdo dite dhe me thote fjale qe me prekin dhe me ringjallin dashurine qe kam patur dikur per te. Nga njera ane mendoj te kthehem sepse nuk dua qe djali te rritet pa babain prane. Por nga ana tjeter nuk jam e sigurte nese ai vertete ka ndryshuar apo po genjen. Ju si mendoni, te ndahem nga i dashuri dhe te shkoj perseri me ish bashkeshortin, apo jo?

Fb
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

Te kthehem tek ish bashkeshorti apo jo?? Empty Re: Te kthehem tek ish bashkeshorti apo jo??

Tue 9 Apr 2013 - 22:09
Mos u kthe,kush vepron keshtu nuk meriton ta falesh.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi