Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Fitoi miliona dollarë por tashmë jeton në mjerim Empty Fitoi miliona dollarë por tashmë jeton në mjerim

Thu 11 Apr 2013 - 12:59
Fitoi miliona dollarë por tashmë jeton në mjerim Sharon-Tirabassi-300x154Më mirë të dish sesa të kesh thotë një fjalë e urtë popullore…Kështu, megjithëse fati e përkëdheli duke e bërë fituese të një llotarie kombëtare nga e cila u bë milioneri, sërish ajo u katandas në gjendjen e mjerueshme ku kishte qenë më parë. Bëhet fjalë për 35 vjecaren Sharon Tirabassi nga Kanadaja e cila 10 vjet më parë fitoi plot 10 milionë dollarë kanadez. Shumë shpejt ai filloi ti shpenzonte paratë pa kriter, me shtëpi e makina luksoze, ushëtime të shtrenjta dhe për më tepër u tregua shumë bujare edhe me vëllezërit dhe miqtë e saj të cilëve u fali para në shuma të konsiderueshme dhe u bleu shtëpi të gjithëve.
Tashmë ajo ka ngelur pa asnjë kacidhe përvec një shume bankare të cilat janë për fëmijët e saj dhe që ata nuk mund ti përdorir pa mbushur 26 vjec. Ajo ka filluar punë part time si shofere autobuzi dhe jeton me qira të cilën mezi sa e paguan./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi