Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fjalët e fundit të policit që u vetëvar: “Më jep 20 mijë lekë borxh dhe mi bëj hallall nëse nuk ti k Empty Fjalët e fundit të policit që u vetëvar: “Më jep 20 mijë lekë borxh dhe mi bëj hallall nëse nuk ti k

Fri 12 Apr 2013 - 13:31
Polici që u vetëvar me rripin e pantollonave në Komisaritin nr 3, Ndue Kolthi, ka qenë në gjendje shumë të vështirë ekonomike. 50 vjeçari, jetonte në një apartament të vogël në kryeqytet, sëbashku me bashkëshorten,dhe kanë qenë shumë të lidhur sëbashku, pasi të dy ishin rritur në jetimore.
“Më jep 20 mijë lekë borxh dhe m’i bëj hallall nëse nuk t’i kthej më”. I ka thënë koshiut atë ditë. Sipas komshinjve, Kolthi ka qenë njeri mjaft i sjellshëm, ndonëse ishte konsumues i alkoolit.


“Ishte i sjellshëm dhe gojëëmbël, por e tepronte ndonjëherë se pinte shmë dhe shumë herë të tjera më ka thirrur gruaja e tij në mes të natës që ta ndihmoja. Edhe natën që ai kishte varur veten, kishte pire shumë. Ndoshta edhe lekët prandaj m’i ka marrë. Forcat e policisë e kishin gjetur në anë të rrugës të shtrirë dhe të gjakosur. E kishin marrë dhe e kishin çuar në spital, ku i kishin bërë edhe serum.Pasi kishin pritur që t’i dilte pija, e kanë shoqëruar në komisariat”, rrëfen koshiu që id ha lekët borxh./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi