Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Di Caprio S’ka Kohë Për Dashuri Empty Di Caprio S’ka Kohë Për Dashuri

Wed 17 Apr 2013 - 20:40
Di Caprio S’ka Kohë Për Dashuri 1720-300x225Pasi ka qenë i lidhur me bukuroshe si Gisele Bundschen, Bar Rafaeli dhe Erin Heatherton, Leonardo Di Caprio tashmë është beqar dhe për këtë ai fajëson axhendën e ngjeshur të punës.
“Kam qenë gjashtë muaj duke u marrë me xhirime dhe në këto kushte nuk mund të përkushtohesh në një lidhje dashurie”, deklaroi aktori hollivudian për revistën ‘Esquire’. Edhe pse është shumë i pëlqyer nga publiku, Di Caprio nuk e ka parë kurrë veten si një pretendent për Oscar.
“Mbase kjo vjen ngaqë nuk kam pasur rroba të bukura ose model flokësh të bukur. Kur kam futur këmbët në industrinë kinematografike më është dukur sikur fitova lotarinë.Thjesht jam i kënaqur”.

/gazetashqip
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Di Caprio S’ka Kohë Për Dashuri Empty Re: Di Caprio S’ka Kohë Për Dashuri

Thu 18 Apr 2013 - 13:22
Message reputation : 100% (1 vote)
I rente qimja perdhe ketij ahaha..pervec "TITANIKUT" qe u be i njohur si aktor i famshem nuk mbaj mend te kete bere dicka tjeter interesante ose sjam ne dijeni!!! Megjithate mendoj se i eshte shuar fama e po mundohet te mbahet ne skena dke shfrytezuar paraqitjen e jashtme qe ka...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi