Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Agelina Jolie “palluqe” në krevat, më dukej sikur bëja seks me një kukull të bukur” Empty “Agelina Jolie “palluqe” në krevat, më dukej sikur bëja seks me një kukull të bukur”

Thu 18 Apr 2013 - 13:23
Message reputation : 100% (1 vote)
“Agelina Jolie “palluqe” në krevat, më dukej sikur bëja seks me një kukull të bukur” Angelina11-300x225Një nga femrat më seksi të hollivudit dhe jo vetëm, e cila mund të ketë hyrë në ëndrrat e shumë meshkujve, në krevat nuk është aq e zjarrtë sa paraqitet në skenat e “nxehta” të filmave. Kështu revita “Star Magazinë”, një revistë e njohur amerikane ka publikuar një intervistë të Billy Bob Thorton, ish I dashuri I Angelina Jolie, I cili ka rrëfyer se ajo ishte shumë e mërzitshme në shtrat.
“Ishte më pak se e zakonshme në krevat, ndryshe nga sa mund të imagjinohet për shkak të skenave seksi që ka luajtur herë pas here… Ndonjëherë kisha përshtypjes se po bëja seks me një kukull të bukur”, është shprehur Thorton./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi