Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si Të Visheni Në Qoftë Se Jeni Të Shkurtra?

prej Sat 20 Apr 2013 - 17:11
Si Të Visheni Në Qoftë Se Jeni Të Shkurtra? F.0420100429832_m1
Nuk është e lehtë të vishesh sipas modës, kur jeni të shkurtra…Megjithatë, ekzistojnë truke të pagabueshme për t’i dhënë lartësi një trupi të shkurtër, duke u veshur sipas modës.


Këshilla mbi atë çka duhet të vishni dhe shmangni kur ju jeni të shkurtra:

Vishni:
- Rroba të madhësisë tuaj
- Pantallona me bel të lartë
- Një xhaketë të shkurtër në qoftë se ju nuk keni gjoks të madh
- Çizme me taka dhe një fustan
- Një fustan të shkurtër
- Këpucë me takë jo më të lartë se 5 cm
- Bluza me motive, mundësisht vertikale
- Një rrip me të njëjtën ngjyrë si pantallonat

Shmangni:
- Fustanet e gjata që vijnë nën gju
- Pantallonat shumë të gjata që bien mbi këpucë
- Këpucë platformë që prishin siluetën
- Çizmet mbi gju
- Vathët dhe syzet e mëdha
- Vija horizontale riniaforum


Si Të Visheni Në Qoftë Se Jeni Të Shkurtra? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi