Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve Empty Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve

Tue 23 Apr 2013 - 15:49
Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve Berisha%20me%20lgbt
Kryeministri Sali Berisha ka ritheksuar qendrimin e tij për martesat e homosek.sualëve. Gjatë një takimi me përfaqësues të komunitetit LGBT, kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se i qëndron propozimit të tij. Ai nuk sheh asnjë arsye pse duhet të pengohet e drejta e tyre për të jetuar me njëri- tjetrin.

“Ju kam ndjekur me vëmendje dhe keni bërë shumë mirë që keni dalë publikisht për të mbrojtur kauzën tuaj, sepse është e rëndësishme të besosh tek kauza që përfaqëson. T’ju them të drejtën nuk më vinte mirë kur flitej për këtë çështje dhe nuk kishte asnjë përfaqësues të komunitetit që të dilte publikisht për të mbrojtur kauzën,”- tha Berisha.

Po ashtu Berisha ka theksuar se ai do mbrojë të drejtat e komunitetit LGBT dhe do të sigurojë mbajtjen e paradës së homosek.sualëve në Tiranë në shtator të këtij viti.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve Empty Re: Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve

Tue 23 Apr 2013 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
o ky mos kjofte ma mire
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve Empty Re: Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve

Fri 3 May 2013 - 3:19
Me te vertete e paska pjelle gomari Sali Berishen qe qenka dakort me martesat mes homoseksualeve...

Qe i'u shofte fara Sali Berishes...
Sponsored content

Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve Empty Re: Berisha: Jam dakord për martesat mes homoseksualëve

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi