Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mos vallë 3 anijet kozmike që po i afrohen Tokës janë të vërteta?

prej Thu 2 May 2013 - 15:08
Mos vallë 3 anijet kozmike që po i afrohen Tokës janë të vërteta? Alien-300x250Rivjen në epiqendër të vëmendjes historia e 3 anijeve kozmike jashtëtokësore që po i afrohen Tokës!
Sipas sajtit amerikanë shumë të njohu, wahtdoesitmeat.com, njoftoi se sipas cikleve të Kremlinit, në agjendën e bisedimeve ndërmjet kryeministrit rus, Vladimir Putin dhe nënpresidentit amerikanë Joe Biden, parashikohet dhe bashkëpunimi me palën ruse për krijimin e një rrjete mbrojtëse për planetit tonë, pas diktimit nga shkencëtarët amerikanë të një “Armate masive “armiqësore” me përmasa disa miljesh të anijeve jashtëtokësore” në sistemin tonë diellorë!
Po në të njëjtin artikull pohohet se shërbimi amerikanë i sigurisë kombëtare ka ç’koduar sipas sistemit “key to the extraterrestrial messages”, ku dhe përdoren koordinata 21 simbolesh të komunikimit të pushtuesve, madje pretendojnë se llojet e jashtëtokësorëve që janë drejtuar drejtë tokës, janë dy llojesh!
Nënpresidenti amerikanë Biden informoi Vladimir Putin, se qeveria amerikane ka ndërprerë thuajse çdo sponsorizim ndaj NASA-s, për sa i përket krijimit të anijeve të tjera kozmike dhe i ka dhënë rëndësi shumë të madhe krijimit të anijeve kozmike të vogla me pilot dhe pa pilot, të armatosura veç të tjerash edhe me rreze lazer. Vetëm javën e shkuar marina amerikane, njoftoi se u krye me sukses testimi i një arme të re me lazer.
Duhet theksuar se krijuesi i wekeleaks Asanz, nëse është gjallë, i atribuohet kërcënimit të tij të hapur se nëse i ndodh diçka, do të publikojë menjëherë në internet dokumentet zyrtare dhe sekrete për këtë çështje, gjë që do të shkaktonte kaos në të gjithë botën!/alb-observer.com/


Mos vallë 3 anijet kozmike që po i afrohen Tokës janë të vërteta? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi