Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tragjedi në Itali, babai vret gruan dhe dy fëmijët, më pas vetëmbytet në pishinë

prej Sun 5 May 2013 - 0:29
Tragjedi në Itali, babai vret gruan dhe dy fëmijët, më pas vetëmbytet në pishinë 38Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Barit në Itali.
Një farmacist 55-vjeç ka ekzekutuar me armë në kokë gruan dhe bashkëshorten e tij, e më pas edhe të birin.
Autori i ngjarjes është 55-vjecari Michele Piçolo, farmacist i njohur në zonë, i cili raportohet të këtë kryer aktet e rënda në një moment çmendurie.
Gruaja e tij Maria Chimenti, 55-vjec ishte po aq e njohur në Sannicandro. Ajo mbante postin e nënkryetarës së Bashkisë, ndërsa ishte edhe sipërmarrëse.
Maria së bashku me vajzën Letizia janë qëlluar me pistoletë në kokë. Pas këtij akti Michele nuk është ndalur.
Ai ka pritur që i biri Claudio, 24-vjec të kthehet në shtëpi për të qëlluar edhe mbi të. Ky i fundit mësohet se është në gjendje kome.
Pas masakrës së familjes së tij, farmacisti është vetëmbytur në pishinë.
Plicia akoma nuk ka një version se cilat kanë qenë shkaqet që babai ka vrarë familjen e tijë dhe më pas veten.
Sakaq, ngjarja e rëndë është duke u hetuar për zbardhjen e saj të plotë./alb-observer.com/


Tragjedi në Itali, babai vret gruan dhe dy fëmijët, më pas vetëmbytet në pishinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi