Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi?

prej Sun 12 May 2013 - 19:24
E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-300x225Shikoni në vijim një nga historitë më të pabesueshme!

Një i ri, vendosi të merrte hormone femërore, dhe ndoqi “këshillimin” e ijëve për 14 muaj rresht!/alb-bserver.com/
Kështu ndryshimi ishte…
Shikojeni në vijim dhe komentet tuajat!
E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-1

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-2

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-3

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-4

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-5

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-6

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-7

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-8

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-9

E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Femer-10


E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi?

prej Sun 12 May 2013 - 19:44
Problem me gjet femer te vertet ne dit te sotit


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi?

prej Sun 12 May 2013 - 19:46
Qenka bere njeri :p ahahahhahahahahah shume kurioze Wink Very Happy


E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi? 705491909
Sponsored content

default Re: E pabesueshme! Merrte hormone femërore për 14 muaj rresht, shikoni sesi përfundoi?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi