Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…! Empty Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…!

Wed 15 May 2013 - 20:03
Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…! Alice-300x245Shikojeni para dhe pas operacioneve plastike si përfundoi….!!!
“Veç parave që kam shpenzuar për shkollat e vajzës time dhe të operacioneve plastike, nuk kam shpenzuar askund tjetër para në jetën time. Haja fasule dhe tost, për të kursyer paratë si dhe nuk kam shkuar kurrë me pushime. Kamë bërë kaq shumë ndërhyrje plastike, saqë fytyra ime nuk “tundet” më. Nuk mund të flasë dhe nuk mund të marrë frymë nga hunda. Nëse nuk do kisha bërë kurrë ndërhyrje plastike, do isha shumë më e bukur seç jam tani. Betohem që të mos bëjë më operacion plastikë”, deklaroi para pak kohësh Alicia Douvall, e cila është e njohur në vendin e saj, si “maniakja e ndërhyrjeve plastike”.
Siç dhe njoftoi ajo vetë, ka shpenzuar 1.5 milionë euro për ndryshime në fytyrë dhe në trup, me ndërhyrjet të kenë kaluar shifrën e 100-ës!/alb-osberver.com/
Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…! Alice-1-1024x681

Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…! Alice-2
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…! Empty Re: Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…!

Wed 15 May 2013 - 21:16
nuk ka me mire se ate qe te dhuron zoti
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi