Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Empty Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare

Thu 16 May 2013 - 14:32
Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Foshnje-300x273
Një 56 vjeçare nga Fushë- Kruja ka sjellë në jetë një fëmijë duke shënuar kështu edhe rekordin si gruaja më e vjetër në Shqipëri që ka lindur fëmijë.
“Jam shumë e lumtur, është një mrekulli, është gjithçka që kam dashur më parë. Kam provuar të mbetem shtatëzënë edhe herë të tjera po nuk ia kam arritur dot. Shtatëzëninë e kam pasur me problem, por gjithçka ka ndodhur ka qenë një mrekulli. Jam shumë e gëzuar”, është shprehur 56 vjeçarja në një intervistë mediatike.

Gruaja ka mbetur shtatëzënë me metodën invitro, e njohur si “bebe epruvetë” ndërsa fëmija, i seksit femër ka lindur i shëndetshëm me peshë 2.8 kilogramë./alb-observer.com/
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Empty Re: Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare

Thu 16 May 2013 - 21:13
Çudira!!!!!!!!!!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Empty Re: Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare

Thu 16 May 2013 - 21:20
Hynte edhe tek lajmet kjo por cudia ishte per shkak te moshes se gruas edhe ne Shqiperi duke ditur kushtet jetesore e ato mjekesore!!

Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Empty Re: Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare

Thu 16 May 2013 - 21:35
urime
Sponsored content

Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare Empty Re: Rekordi i gruas nga Fushë-Kruja: Lindi një vajzë në moshën 56 vjecare

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi